Být zdravý je přáním každého z nás

Snížením homocysteinu si pomůžete


Jak jste na tom s cholesterolem nebo krevním cukrem se dozvíte při každé preventivní prohlídce. O homocysteinu ale většinou nepadne ani slovo. Přitom je to jeden z nejdůležitějších ukazatelů vašeho zdravotního stavu. Vysoká hladina homocysteinu v krvi může vést nejen k různým kardiovaskulárním onemocněním, ale také např. k Alzheimerově chorobě.

Chcete-li žít plnohodnotně a aktivně i ve stáří, je třeba držet homocystein důsledně pod kontrolou. Pomůže vám s tím trojice vitaminů B6, B9 a B12. Najdete je např. v mase, oříškách nebo celozrnném pečivu. A všechny tři pěkně pohromadě také v potravinovém doplňku Homocystein Vitality.

Neméně důležitým doplňkem stravy je magnesium (hořčík). Nedostatek hořčíku je dnes velký celogenerační problém. Už mírný nedostatek hořčíku se projevuje i u zdravých lidí poruchami některých funkcí, podrážděností, napětím, úzkostlivostí a depresemi.

Hořčík se podílí na 98% všech tělesných reakcí a 700 - 800 enzymatických reakcí. Je to nejdůležitější minerál pro tělo a také paradoxně snad možná "nejpodceňovanější" minerál! Jeho nedostatek je hlavní činitel, který se podílí na všech civilizačních chorobách. Znamená totiž, že jakmile nemáte dostatek hořčíku, mnoho reakcí vůbec neproběhne! Vy třeba budete jíst bezva doplňky výživy apod., ale mnoho reakcí v těle nebude stejně probíhat. Potrava bude špatně vstřebatelná! Hořčík také aktivuje svaly a nervy; vytváří energii v tělě; pomáha zpracovávat bílkoviny, tuky a cukry; slouží jako stavební kámen pro DNA a RNA; podílí se na aktivaci hormonu štěstí – serotoninu; atd.

Problém hořčíku je v tom, že si tělo nedělá zásoby a je proto závislé na jeho denním přísunu! A když není přísun, bere si jej ze svalů a kostí,
aby zabezpečilo srdce a mozek. No a nám tuhnou svaly, řídnou kosti, klouby a šlachy.ZDRAVÍ PRODUKTY O HOMOCYSTEINU VIDEA REFERENCE


EXPEDUJEME
DO 24 HODIN


NAD 2500,- Kč
DOPRAVA ZDARMA


KE ŠPERKU
KRABIČKA ZDARMA


VÍCE JAK
20 LET ZKUŠENOSTÍ

MENUX